Koło strzeleckie

Pierwsze zajęcia w bieżącym roku szkolnym odbędą sie w dniach 4 i 5 października 2017.
Uczniowie, którzy nie mają ukończonych 18 lat przychodząc na strzelnicę ( za pierwszym razem )
muszą przynieść zgodę mamy albo taty albo prawnego opiekuna na uczestnictwo w zajęciach
na strzeleckich.

Zajęcia prowadzi : Nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa - pan Krzysztof Rutkowski

Celem spotkań jest nauka i doskonalenie umiejętności strzeleckich w posługiwaniu się bronią pneumatyczną / na wyposażeniu strzelnicy są wiatrówki typu Slawia, Brno i Bajkał /.
Najbardziej uzdolniona strzelecko młodzież reprezentuje szkołę na międzyszkolnych zawodach i turniejach strzeleckich. Na przykład co roku wystawiamy reprezentację szkoły do Turnieju Sportowo Rekreacyjnego organizowanego z okazji Święta Niepodległości. Jest to impreza o zasięgu wojewódzkim przygotowywana przez Klub Garnizonowy w Olsztynie. Na wspomnianych zawodach wielokrotnie zdobywaliśmy medale i nagrody, w tym najwyższe i najważniejsze trofea.
Co roku w miesiącu maju organizujemy Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora ZSO nr 7.

Chętnych zapraszamy na strzelnicę.
Warto sprawdzić swoje predyspozycje strzeleckie.

Od przyszlego tygodnia rozpoczną się przygotowania 4 - osobowej reprezentacji szkoły do Turnieju Sportowo - Obronnego z okazji Narodowego Święta Niepodległości .

Najbardziej uzdolnionej młodzieży proponujemy profesjonalne zajęcia i stałe treningi strzeleckie prowadzone w ramach działalności olsztyńskiego Pałacu Młodzieży.

O wynikach  turnieju 2015 możesz przeczytać tutaj

O wynikach turnieju 2016 możesz przeczytać tutaj.

O wynikach turnieju 2017 możesz przeczytać tutaj.

Zapraszamy  też do zapoznania się z relacją z Turnieju sportowo-obronnego zorganizowanego w naszej szkole tutaj