XXII Jesienne Biegi Przełajowe o mistrzostwo szkoły.

Koszykarze nie zawodzą :)

24 września 2017r nasi koszykarze z klasy 3cgim. zajęli 3 miejsce w  II Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Kadetów ( rocznik 2002) Warmia Cup.

Gala Sportu Szkolnego

Stowarzyszenie Sportu Szkolnego Juvenia , organizator  sportowej rywalizacji uczniów olsztyńskich szkół na szczeblu regionalnym i krajowym,  23 września 2017r. zorganizowało Galę Sportu Szkolnego.

Święto biegaczy w Olsztynie

Niedziela 17 września 2017r. była w Olsztynie świętem biegaczy.

Dzień Sportu w ZSO Nr 7

W czwartek 22 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Sportu.

Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

20 czerwca uroczyście zakończyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Turniej piłki nożnej o Mistrzostwo V LO

Dnia 14.06.2017r. odbył sie turniej piłki nożnej o Mistrzostwo V Liceum Ogólnokształcącego im. Wspólnej Europy w Olsztynie.

Mistrzostwo Olsztyna w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

8 czerwca w hali sportowej przy ul. Głowackiego odbył się turniej o indywidualne Mistrzostwo Olsztyna w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych  w roku  szkolnym 2016/2017.

Mistrzostwo Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt– nasze licealistki na podium!

Dnia 22.03.2017r. w HWS „Urania” zakończyły się rozgrywki o mistrzostwo Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

Mistrzostwo Olsztyna w „5-tkach” piłkarskich chłopców

W dniu 10.03.2017r. nasza szkoła brała udział w finałowym turnieju o Mistrzostwo Olsztyna w „5-tkach” piłkarskich chłopców szkół ponadgimnazjalnych

Mistrzostwo  Olsztyna w piłce siatkowej chłopców – V LO na podium

8 marca zakończyły rozgrywki o Mistrzostwo  Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Koszykowej Dziewcząt

9 marca (czwartek) odbyły się u nas Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Koszykowej Dziewcząt (etap gimnazjalny).

Uczniowie Gimnazjum Nr 24 mistrzami Olsztyna w koszykówce

W poniedziałek (27 lutego) w Olsztynie nasze gimnazjum w pięknym stylu zdobyło tytuł  Mistrzów Olsztyna w koszykówce chłopców.

Turniej o Dzban Mleka

17 lutego 2017 r. nasze gimnazjum brało udział w wojewódzkiej imprezie sportowo – edukacyjnej „Turniej o dzban mleka” współorganizowanej przez Agencję Rynku Rolnego i Gimnazjum Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego w Olsztynie.

Półfinał Mistrzostw Województwa w Koszykówce Chłopców dla szkół gimnazjalnych.

19 grudnia 2016 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie odbył się półfinał Mistrzostw Województwa w Koszykówce Chłopców dla szkół gimnazjalnych

Kacper z klasy 1d gimnazjum - Mistrzem Europy!

Kacper Pawelec jest uczniem klasy 1d w Gimnazjum nr 24.

Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Tenisie Stołowym z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2016 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 3 w Olsztynie odbył się turniej tenisa stołowego.

Drużynowe mistrzostwa Olsztyna w tenisie stołowym

W dniu 10.10.2016r. w hali sportowej ZKOS odbył się turniej o drużynowe mistrzostwo Olsztyna w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017.

Mistrzostwa Olsztyna w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W dniu 03.10.2016 r. na terenach zielonych przy pływalni odbyły się mistrzostwa Olsztyna w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/17.

Zawody o mistrzostwo szkoły – XXI Jesienne Biegi Przełajowe.

W dniu 28.09.2016 odbyły się zawody o Mistrzostwo Szkoły – XXI Jesienne Biegi Przełajowe.

Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

W dniu 20.09.2016 r. na terenach zielonych przy pływalni odbyły się mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/17

Rozgrywki w koszykówkę o mistrzostwo Gimnazjum Nr 24

23.06.2016 oficjalnie zakończyłyśmy rozgrywki w koszykówce dziewcząt o Mistrzostwo Gimnazjum nr 24

Mistrzostwa Gimnazjum w piłce siatkowej dziewcząt.

01.06.2016 już po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w piłce siatkowej dziewcząt.

Zwycięstwo piłkarskiej "piątki" z "V".

Dziewczęta z V LO wygrały rozgrywki o mistrzostwo  Olsztyna halowych „5-tek” piłkarskich szkół ponadgimnazjalnych.

Mistrzostwa Olsztyna w koszykówce dziewcząt.

Sztafetowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna

Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna

Uczniowie z V LO - Mistrzami Olsztyna i Województwa!

Mistrzostwa gimnazjów w LA.

Licealiada w żeglarstwie – wiało i wywracało

Wiosenny turniej tenisa stołowego

Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w LA

Lekkoatletki z V LO - mistrzyniami Olsztyna!

Mistrzostwa Olsztyna SPG w piłce siatkowej chłopców

Mistrzowstwo Olsztyna w piłce koszykowej dziewcząt

Mistrzostwa Olsztyna w piłce ręcznej dziewcząt.

Mistrzostwa Olsztyna SPG w piłce nożnej dziewcząt.

Mistrzostwa gimnazjum w piłce siatkowej dziewcząt

Zespół V LO - Mistrzem Olsztyna!

4 marca 2015 w Hali Widowiskowo Sportowej URANIA odbyły się finały rozgrywek 5-tek piłkarskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej

Międzyszkolne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sport w ZSO

Szkoła posiada nowoczesną i bogato wyposażoną bazę sportową.