Przedstawienie "Przemijanie"

Z okazji zbliżających się świąt szkolna grupa teatralna De Facto przygotowała przedstawienie autorstwa księdza Karola Misiewicza pt. ,,Przemijanie'.
W główne role wcieliły się uczennice Aleksandra Michna oraz Roksana Sosnowska.
Obok koleżanek wystąpili: Marta Konieczka, Natalia Pietruszka oraz Laura Węgrzynowska w roli koleżanek, Paweł Dąbek oraz Agata Sycin w roli rodziców, Adrianna Śliska w roli lekarza oraz Agnieszka Horyńska i Szymon Bigus w roli recytatorów.
Janusz Nosek uświetnił cały spektakl swoją grą oraz śpiewem.
Opowiedziana historia miała na celu ukazanie że poza radością ludzi spotykają również problemy, a święta to czas radości i cudów.
Zauważalne były skrajne emocje uczniów takie jak smutek, wzruszenie ale również śmiech.
Przedstawienie zostało zaprezentowane w przeddzień przerwy świątecznej i zakończonej konkrusem na najpiękniej zaśpiewaną kolędę.