Strajk Klimatyczny

15 Marca miała miejsce inicjatywa zorganizowana przez uczennicę Julię Sydonowicz.

Zbiórka żywności

Akcja Charytatywna na rzecz samotnych

W świąteczny czas samotność doskwiera wielu osobom, niezależnie od miejsca, stanu majątkowego, czy pochodzenia.

Występy naszych uczniów z okazji WOŚP

Uczniowie LO V  zaprezentowali swój brawurowy występ dzieciom przebywajacym na leczeniu w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

Koncert z okazji 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim zaangażowali się w to piękne wydarzenie. Stworzyli bardzo energetyczny i widowiskowy spektakl, oparty na znanych musicalach.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY GRA DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ…

05.01.2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie odbył się coroczny Koncert Talentów WOŚP w ramach 26. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wyniki zbiórki na schronisko dla zwierząt

Dnia 21.12.2017 odbyło się oficjalne liczenie wszystkich zgromadzonych prezentów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach.

Podsumowanie finału WOŚP

23 marca w ratuszu odbyło się podsumowanie tegorocznego 25 finału WOŚP w Olsztynie

Wizyta w schronisku dla zwierząt

18 lutego (sobota) szkolni wolontariusze z grupy "AIUTO" odwiedzili Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Koncert talentów z okazji WOŚP

10 stycznia 2017 odbył się w naszej szkole Koncert Talentów WOŚP, organizowany w ramach 25. Finału WOŚP 2017.

Pomoc koleżenska w nauce

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

7 grudnia nasi szkolni wolontariusze wraz z Panem Massimiliano Buonagura udali się na konferencję z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Rusza nabór wolontariuszy na WOŚP!

AIUTO i Szkolne Koło PCK na zbiórce żywności

W dniach 25-27 listopada młodzież naszej szkoły brała udział w zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności w Olsztynie.

Uwaga! Poszukujemy wolontariuszy do grupy "Aiuto".

Grupa "Aiuto" znowu w akcji.

W dniach 28/29 pazdziernika odbyła się kolejna zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Olsztynie.

Zbiórka karmy dla zwierząt

W sobotę 15 października w sklepie "Kalina", przy ul. Dworcowej odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt z olsztyńskiego schroniska, zorganizowana przez wolontariuszy z naszej szkoły.