Piękno niekwestionowane !

Nasza absolwentka Izabella Krzan jest bezdyskusyjnie najpiękniejszą kobietą w Polsce !

Bezdyskusyjnie, bo od roku z dumą nosi koronę i tytuł Miss Polonia smiley

I nie ma co przegadywać tematu, tylko trzeba patrzeć i  zachwycać się: urodą, wdziękiem, klasą, stylem i osobowością, bo piękno Izabelli nie jest tylko powierzchowne.

Miss Polonia jest studentką ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW.

W przeszłości trenowała taniec towarzyski i siatkówkę. Poza tym lubi podróżować i poznawać inne kultury.

Tytuł Najpiękniejszej nie był celem Izabelli, tylko początkiem jej życiowej drogi.

Reprezentowała  nasz kraj podczas wyborów Miss Uniwerse 2017.

Poza tym Iza intensywnie rozwija się pracując w modelingu, gdzie  podejmuje wyzwania
od najlepszych, o czym donosi na swojej stronie fb:

Od niedawna Izabella Krzan pojawia się też coraz częściej na srebrnym ekranie.

Najpierw była gościem telewizji porannych, potem współprowadziła program ” Lajk”, a od niedawna możemy ją oglądać  w TVP codziennie, w programie „Koło Fortuny”.

Warto sprawiać sobie przyjemność patrząc na piękną Izabellę, wiedząc, że jeszcze niedawno była uczennicą naszej szkoły.

Warto śledzić jej karierę, która z pewnością jeszcze nieraz nas zachwyci.