Aukcja Świąteczna

Aukcja świąteczna organizowana jest w naszej szkole od 5 lat. Celem jest wspomaganie schronisk dla zwierząt w Olsztynie i w Pasłęku.Nasza młodzież licealna i gimnazjalna przygotowuje się do niej z pełnym zaangażowaniem.Uczniowie wykonują różne ozdoby świąteczne, pieką pierniczki ,malują techniką akwareli kartki świąteczne oraz obrazy olejne o różnej tematyce. Projekt aukcji obejmuje w sumie około 140 uczniów z klas pierwszych liceum (1a,1c,1b,1g,1e) oraz 30 uczniów z klas gimnazjalnych (2a,2b,3a,3b).Cały projekt wraz z uczniami przygotowuje nauczyciel przedsiębiorczości Pani profesor Joanna Kacprzak.
W tym roku zebraliśmy kwotę 1021,30 złotych , która została przekazana na leczenie i pielęgnację zwierząt w Schronisku w Pasłęku.
Dziękuję młodzieży za wspaniałą pracę , wrażliwe serce i świetną organizację pracy!!!
Joanna Kacprzak