Dzień Kultury Europejskiej 21.03.2014

21 marca w naszej szkole odbył się Dzień Kultury Europejskiej. Cele konkursu ściśle są związane z imieniem naszej placówki. Uczniowie klas pierwszych gimnazjum i liceum poszerzają swoją wiedzę na temat państw członkowskich Unii Europejskiej, uczą się tolerancji i szacunku do innych kultur poprzez dokładniejsze i głębsze ich zrozumienie, poznają zasady zdrowego współzawodnictwa, odkrywają w sobie nowe talenty. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje efekty pracy w postaci plakatów, prezentacji multimedialnych, występów artystycznych oraz potraw kulinarnych. W kategorii „Plakat” komisja nagrodziła następujące klasy: I miejsce-klasa Id, II miejsce- klasa Ib gimnazjum, III miejsce- klasa 1g. Najlepsze prezentacje multimedialne wykonały klasy: I miejsce- klasa Ib gimnazjum, II miejsce- klasa 1a gimnazjum, III miejsce-klasa If. Spośród wszystkich klas pierwszych najlepsze okazały się klasy: I miejsce- klasa Ib gimnazjum, II miejsce- klasa If, III miejsce- klasa Ia gimnazjum. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.