Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 24

26. 06. 2015r. odbyło się zakończenie roku klas gimnazjalnych. Apel dzielił się na dwie części- oficjalną i artystyczną. Uroczystość została poprowadzona przez uczniów klasy II A gimnazjum, Martę Pikora i Kacpra Kutę. W części oficjalnej m.in. zostały wręczone nagrody uczniom, którzy zdobyli najlepsze wyniki w nauce i różnorodnych konkursach. Wszyscy nagrodzeni zostali zaproszeni na scenę- miło było patrzeć na ten tłum, który ledwo mieścił się na scenie.

Część artystyczna rozpoczęła się krótkim filmem zawierającym wspomnienia z życia szkolnego klas 3 gimnazjum, które opuściły już mury szkoły.
Potem zaprezentowano piosenkę z filmu "Pitch Perfect" "You are gona miss me when I am gone" graną na
kubkach i śpiewną przez Adriannę Śliską, Klaudię Lewandowską, Olę Bonus i Martę Pikora.
Drugą piosenkę prezentowaną na apelu był utwór Fisz Emade Tworzywo "Zwiedzam świat" ( śpiewał i grał Michał Krawczyński z pomocą Oli Bonus).

Miłych wakacji życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom.

Klasa II A gimnazjum.