Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Pamiętnikowe zapiski Szkoły...

18.08.2014r.
Nie, nie, nie! Nie zgadzam się! Pusto, smutno, cicho! Za pusto, za smutno, za cicho!

26.08.2014r.
Oj, oj, oj...- nareszcie coś zaczyna się dziać... Jeszcze niemrawo, niestety trochę nerwowo... Ech, te poprawki... :-) Ale i tak lepsze to, niż wakacyjne pustki :-)

1.09.2014r.
Hura!!! Nareszcie :-):-):-) Witajcie! Witajcie Drodzy Nauczyciele! Witajcie Kochani Uczniowie! Jacy jesteście pięknie opaleni, jacy wypoczęci, promienni i radośni :-) Wiem, uwiecznię Was na zdjęciach :-)
O! I widzę nowe twarze :-) Cieszę..., cieszę się, że wybraliście właśnie mnie :-)
Stęskniłam się i czekałam na Was długie dwa miesiące!
Zapraszam...., czujcie się jak u siebie..., bądźcie...., uczcie się..., bawcie..., odpoczywajcie... Uwielbiam Was..., z radością przypatruję się Waszemu skupieniu na lekcjach, kocham przysłuchiwać się Waszym rozmowom na przerwach, lubię podpatrywać jak rywalizujecie sportowo..., och.... lubię po prostu jak jesteście :-)
Bądźcie więc ze mną...., aż do następnych wakacji :-)

- Wasza Szkoła