Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Koniec roku 2013/2014 w naszym Zespole Szkół był bez wątpienia wyjątkowy i oryginalny. Klasa II G przygotowała część artystyczną, która wbudziła masę pozytywnych emocji i miejmy nadzieję zapoczątkowała nową tradycję w naszej szkole. Ostatnie przedwakacyjne wydanie: " Dzień Dobry LO V " otworzył koncert zespołu rockowego Krzysztofa Sobieraja i Mateusza Szkody. Następnie na scenie wystąpiła para taneczna - Maurycy Szmit i Ola Rokicka - prezentując publiczności kubańską cha-che. W programie nie mogło zabraknąć również naszego dowcipnego kabareciarza i pogodynka Adriana Sobieraja, który " wyrecytował " pogodę na nadchodzące wakacje. W studio zagościli również tancerze zespołu " Hefajstos"- Michał Bartnikowski, Maurycy Szmit, Jakub Turkot, Mateusz Jabłoński i Adrian Sobieraj. Choreografia do " Jęziora Łabędziego " to nie lada wyzwanie, a chłopaki w różowych paczkach napewno na długo pozostaną w pamięci publicznośći. Po wykonaniu przez zespół rockowy znanego utworu " Get Lucky" nastał punkt kulminacyjny. Na scenie zaprezentował się Ćwirek z zespołem! Mariusz Picur, Maurycy Szmit, Adrian Sobieraj , Michał Bartnikowski i gwiazda muzyki disco-polo Jakub Wróblewski, podgrzali atmosferę na auli szkolnej tańcząc do utworu " Gwiazda" oraz poruszając do zabawy zarówno uczniów jak i nauczycieli! Całą część artystyczną poprowadzili - Edyta Hlebowicz i Robert Szydlik.

Pogoda na nadchodzące wakacje:
Wraz z końcem czerwca nad Polską góruje wyż. Ciepły front atmosferyczny utrzyma się do końca sierpnia, kiedy to zostanie wyparty przez niż, który potrwa przez kolejne 10 miesięcy. Z racji tego, że mamy już wakacje chciałbym wam opowiedzieć pewną historię.

JAROSŁAW po drodze do szkoły spotkał swoich kolegów, dwóch TOMASZÓW MAZOWIECKIch. Poszli na wagary, bo CHĘCINY były. Przechodzili koło imprezy, podobno jakaś ŚRODA ŚLĄSKA. Spotkali tam swoją koleżankę ze szkoły – NOWĄ RUDĄ, która PIŁA TŁUSZCZ. Jarek stwierdził, że była WARTA POZNANIA. Ale jego kolega mowi:
- Hola, hola. PRZEMYŚL to STARY, SĄCZ.
Ale Jarek po chwili NAMYSŁÓW nie poszedł za jego RADOM. Zamówił drinka, wyciągnął PIENIĘŻNO z kieszeni, bo tam je CZĘSTOCHOWA. I mówi do niej:
- HONOLULU.
A ona na to:
- Nie ŁÓDŹ się, nie będę z tobą SPAŁA.
I poleciała na SKARŻYSKO. Przyszli tacy dwaj KARKONOSZE. I oni go RYPIN, RYPIN, RYPIN PUCK w USTKA, aż mu wypadły wszystkie ZĄBKI. Przewrócili go i krzyczeli:
- LESZNO, LESZNO!
A morał taki z tego płynie,
że gdy się nie spodobasz dziewczynie.
I sprzeczki jesteś blisko,
załóż CHEŁM na disco.

Tekst ułożyli:
Adrian Sobieraj
Robert Szydlik
Jakub Turkot

Przesyłam również link do filmu z naszym występem na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=qxxnw1K36LE