Ślubowanie klas pierwszych.

25 września 2015 r. o godz. 12.30 w auli szkolnej odbyła się uroczystość Ślubowania klas I.
Wzięły w niej udział trzy klasy pierwsze gimnazjum oraz siedem klas pierwszych liceum, a także Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne i rodzice.
W części oficjalnej, po przemówieniach Pana Dyrektora Kazimierza Kapli oraz Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Pauliny Rodziewicz z klasy III f, gospodarze klas pierwszych w imieniu swoich klas złożyli uroczyste ślubowanie.

Potem nastąpiła część artystyczna, w której zadaniem klas było zaprezentowanie krótkich występów. Mogliśmy zatem podziwiać ich talenty zarówno muzyczne, jak i plastyczne czy też nawet kulinarne. Wszyscy świetnie się bawili, a uczniowie klas pierwszych otrzymali wcześniej przygotowane specjalnie na tę okazję Pamiątki Ślubowania.

Imprezę przygotowała klasa II d pod kierunkiem wychowawczyni - Beaty Czerwińskiej-Dankowskiej