Dzień Otwarty w ZSO 7

W piątek 22.04.2016  w ZSO 7 odbył się Dzień Otwarty Szkoły.

Przez cały dzień bardzo licznie odwiedzali nas uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych.

Na wejściu, odwiedzająca nas młodzież, dostawała informację o planowanych profilach kształcenia oraz pamiątkowy długopis. Goście byli oprowadzani przez przewodników, po całej szkole w grupach 8 -12 osób. Uczniowie i nauczyciele przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji. Na trasie występowały m.in..: konkursy językowe, animacje z języka francuskiego i włoskiego, pokazy chemiczne, fizyczne oraz biologiczne. Była także możliwość odwiedzenia obserwatorium astronomicznego.

W części sportowej czekały pokazy pierwszej pomocy przygotowane przez PCK oraz pokazowe zajęcia taneczne. Na zakończenie wycieczki, odwiedzając aulę szkolną, grupy miały okazję obejrzeć występy Weroniki Ciećwierz, Natalii Mularonek oraz Marysi Krzętowskiej.

Tego dnia naszą szkołę odwiedziło ponad 300 uczniów z różnych olsztyńskich i podolsztyńskich  szkół. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w tak sprawny i dynamiczny przebieg imprezy. Samorząd Uczniowski pragnie podziękować osobom witającym i koordynującym grupy, przewodnikom, artystom scenicznym, technikom, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim innym czynnie zaangażowanym w przebieg tegorocznego Dnia Otwartego.