Akcja "Gofry"

W dniach 27-28 kwietnia podczas przerw w naszej szkole odbyła się sprzedaż gofrów. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży tych słodkości zostały przeznaczone na zakup długopisów dla tegorocznych maturzystów naszego liceum. Nasz pomysł został zaczerpnięty z I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. Gofry były przygotowywane przez Samorząd Uczniowski oraz uczniów z klasy II C. Sprzedaż odbywała się w ostatnią środę i czwartek kwietnia podczas przerw na korytarzu przed salą 105. Można było je nabyć za odpowiednio: 50 gr oraz 1 zł. Uczniowie za tę cenę mogli posilić się gofrem z cukrem pudrem. Nie ukrywamy, że akcja ta przypadła do gustu wielu uczniom, zarówno tym starszym, jak i tym młodszym, a także nauczycielom. Bardzo dziękujemy także Pani Joannie Drężek oraz Pani Joannie Niedzielskiej za pomoc w organizacji i wykonaniu projektu.