Zakończenie roku szkolnego 2015-2016 w Gimnazjum nr 24

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016.
W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Hołubowska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Elżbieta Prażmo-Jankowska oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Maślanka. Wręczanie nagród i dyplomów trwało bardzo długo, ponieważ większość uczniów naszego gimnazjum została wyróżniona za osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.
Następnie młodzież, rodzice i nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w ciekawie zorganizowanej części artystycznej. Uroczystość została przygotowna przez klasę 2B gimnazjum wraz z wychowawczynią Panią Agnieszką Idziaszek. Organizatorzy pożegnali uroczyście absolwentów gimnazjum, wręczając każdemu pamiątkową książkę oraz dyplom, a następnie przenieśli nas do bajkowej krainy. Po przeprowadzonej wcześniej ankiecie wyłoniono nauczycieli, którzy mogliby godnie zastąpić wybrane bajkowe postacie. Emocje sięgały zenitu, uczniowie burzliwie dyskutowali o swoich typach. W wyniku głosowania dokonali ostatecznego wyboru. Zwycięzca każdej kategorii otrzymał ręcznie wykonaną lalkę - swoją podobiznę. Nagrody wręczały misie, jednorożce, księżniczki czy Mały Książe z lisem. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim nagrodzonym a naszym absolwentom życzymy samych sukcesów.

Wszystkim uczniom gimnazjum życzymy udanych wakacji!