Bezpłatne szkolenia unijne dla pełnoletnich Uczniów i Rodziców

Oferta  szkoleń obejmuje:

• Zarządzanie Projektami
  • Zarządzanie Zmianą i Ryzykiem
  • Narzędzia Google + Marketing internetowy i pozycjonowanie stron (SEO)

Oferta skierowana jest do pełnoletni Uczniów i Rodziców.

Warunki przystąpienia:

• ukończone 18 lat brak wykształcenia wyższego
  • ukończone 50 lat bez względu na poziom wykształcenia

Daje możliwość podniesienia kompetencji zawodowych na rynku pracy, uzyskania 2 certyfikatów o łącznej wartości 6 tys. zł.  Każde ze szkoleń odbędzie się w 2 ostatnie weekendy października (19-21 i 26-28.10).    1 weekend = 1 certyfikat.
Na każdym szkoleniu zapewniony jest nocleg w hotelu, w którym odbędzie się szkolenie, obiad, serwis kawowy i materiały szkoleniowe. Istnieje również możliwość zwrotu kosztów dojazdu (będzie to kwota najtańszego środka transportu publicznego) o ile od miejsca zamieszkania do miejsca szkolenia jest więcej niż 50 km.

Więcej informacji na Facebooku (Złap szkolenie), w biurze przy ul. Traugutta 12 w Olsztynie, lub pod nr tel. 514-187-184.

Termin składania dokumentów upływa  3 października 2018 r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.