Projekt psychologiczno-sportowy JEDNA SILNA LINA

Zaczynamy treningiem psychologicznym w czwartek 18 czerwca o godz. 8.45 w Parku Naukowo- Technologicznym w Olsztynie. Trening poprowadzi znany psycholog sportu, robiący szkolenia dla wielu topowych zespołów sportowych w Polsce - Krystian Macheta -Absolwent Szkoły Trenerów Instytutu Psychoprofilaktyki i Psychoterapii (http://centrumefektywnegorozwoju.pl).

Celem warsztatów jest zwiększenie:

• umiejętności komunikacyjnych uczestników (np. zdobycie zdolności do budowania jasnych komunikatów, jasnego wyrażania własnych myśli oraz emocji)
  • zdolności do pracy w grupie
  • utrzymywania motywacji przy wykonywaniu zadań długoterminowych
  • wzajemnego zaufania podczas pracy zespołowej

Podczas szkolenia młodzież ma zapewnione wyżywienie i napoje.

Szkolenie nosi tytuł -  JEDNA SILNA LINA - co ma podkreślać, że każdy jest ważny i potrzebny w zespole.

Druga część projektu to mecz piłkarski rozegrany o 16.30 w siedzibie naszej szkoły (V LO) między dwoma zespołami. Młodzież z dwóch zespołów otrzyma na ręce swoich wychowawców kilkusetzłotową gratyfikację na zakup sprzętu sportowego. Dodatkowo nagroda dla zwycięskiego zespołu oraz dla najlepszego piłkarza/lidera.

Będzie się działo!