Projekt „Upoluj swoją książkę”

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie i nauczyciele będą mogli za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Aby wziąć udział w projekcie, trzeba z plakatu za pomocą smartfona zeskanować kod QR przy pomocy darmowej aplikacji Woblink.com. Po jego zeskanowaniu przez miesiąc otrzymujemy darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.

Plakaty znajdują się w widocznych miejscach w szkole.

Akcja trwa do 30 listopada 2018 r.

Organizatorzy akcji zaplanowali konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody dla uczniów oraz szkoły. Projekt „Upoluj swoją książkę” organizowany jest z inicjatywy Instytutu Książki z Krakowskim Biurem Festiwalowym, operatorem programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz platformą e-bookową Woblink.com, które już od 5 lat realizują ogólnopolską akcję promującą czytelnictwo „Czytaj PL”.

Lista dostępnych książek:

Olga Tokarczuk „Opowiadania bizarne”

Magdalena Grzebałkowska „Komeda. Osobiste życie jazzu”

Christophe Galfard „Wszechświat w twojej dłoni”

Anna Brzezińska „Córki Wawelu”

Wojciech Chmielarz „Cienie”

Anna Ficner-Ogonowska „Okruch”

Remigiusz Mróz „Hashtag”

Mark Bowden „Polowanie na Escobara”

Joanna Jax „Narodziny gniewu”

Reni Eddo-Lodge „Dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry”

Dan Ariely „Potęga irracjonalności”

John Flanagan „Ruiny Gorlanu”

Zachęcamy do zaglądania na stronę czytajpl.pl  oraz na facebooka akcji  (fb.com/czytajpl).