Ogłoszenie o naborze na stanowisko specjalisty ds sekretariatu

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Olsztynie

10-685 Olsztyn ul. Krasickiego 2

ogłasza nabór na stanowisko – specjalista (ds. sekretariatu)

I. LICZBA LUB WYMIAR ETATÓW

Oferujemy 1 vacat na stanowisku: specjalista

Liczba i wymiar czasu pracy: 1/1 etat

Termin składania dokumentów: 25 marca 2019 r. – 25 kwietnia 2019 r.

Termin rozpoczęcia pracy: 08 lipca  2019 r.

II. GŁÓWNE OBOWIĄZKI

Prowadzenie sekretariatu szkoły, a w szczególności:

• Ewidencjonowanie korespondencji zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt.
  • Archiwizacja dokumentacji.
  • Prowadzenie ewidencji uczniów w odpowiednich rejestrach, dokumentacji uczniów w segregatorach, stanów osobowych bieżących w poszczególnych szkołach wg wykazów, tabel i ewidencji.
  • Redagowanie i przepisywanie pism na komputerze.
  • Prowadzenie innych spraw uczniowskich (wydawanie legitymacji, zaświadczeń).
  •  Wykonywanie wszelkich spraw związanych z naborem uczniów.
  •  Obsługa komputera oraz znajomość oprogramowania: aplikacji biurowych (MS Office,)
     ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel.
  •  Obsługa oraz znajomość programów Systemu Informacji Oświatowej i innych programów

biurowych.

III. KWALIFIKACJE (WYKSZTAŁCENIE, UPRAWNIENIA, STAŻ)

• Wykształcenie minimum średnie i 3-letni staż pracy, w tym minimum roczny staż pracy                w jednostce oświatowej.
  • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa oświatowego.
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

IV. WYMAGANIA

Osoba ubiegająca się o stanowisko specjalisty powinna spełniać następujące wymagania niezbędne:

• Posiada obywatelstwo polskie lub obywatelstwo krajów Unii Europejskiej lub innych państw, których obywatelom przysługuje na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
  • Ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni  praw publicznych.
  • Nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe.
  • Posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków.

Wymagania dodatkowe

• Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym.
  • Znajomość problematyki obsługi sekretariatu szkolnego.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań.
  • Mile widziane kwalifikacje pracownika służby BHP.

V. WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA

• List motywacyjny.
  • Curriculum Vitae.
  • Oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje i umiejętności, świadectwa pracy, ukończone kursy i szkolenia.
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.
  • Oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska.
  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania związanego z  procesem rekrutacji, o następującej treści:
  1.   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez   Administratora danych osobowych, którym jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Olsztynie, ul. Krasickiego 2, 10-685 Olsztyn                tel: 89 542 99 53, e-mail: sekretariat@zso7-olsztyn.pl
  2.  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałam/ zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.”

VI. TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7                  w Olsztynie lub przesłać w terminie do dnia 25.04.2019 r. na adres: Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 10-685 Olsztyn, ul. Krasickiego 2 w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko specjalisty w Zespołe Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Olsztynie”.

Dokumenty, które nie wpłyną w określonym wyżej terminie, nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający formalne wymagania zostaną telefonicznie poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Kandydaci, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowani.

Dokumenty wybranego kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie naboru zostaną dołączone do akt osobowych.

VIII. INNE INFORMACJE

W terminie do 2 tygodni po ogłoszeniu wyników naboru należy odebrać złożone dokumenty.

Po upływie tego terminu dokumenty nieodebrane będą komisyjnie zniszczone.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 89 542 99 53 wew.107

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Olsztyna oraz na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Olsztynie.

DYREKTOR SZKOŁY

Anna Struk