Bieg na 6 łap - konkurs dla klas

23 lutego 2020 r. "Bieg na 6 łap" obchodzi 7. urodziny,

a nasza szkoła zaangażowała się w wolontariat podczas organizacji tego urodzinowego biegu.

Na urodziny najlepiej pojechać do olsztyńskiego Schroniska z prezentem, stąd pomysł konkursu dla wszystkich klas. Najlepszym prezentem dla psiaków i kociaków ze schroniska jest karma.

Klasa, która podaruje najwięcej karmy dla zwierząt jako nagrodę otrzyma dzień bez pytania.

Dodatkowo każda klasa oraz wychowawca, która weźmie udział w konkursie otrzyma dyplom przygotowany przez organizatorów „Biegu na 6 łap”.

Karmę można dostarczać do 18 lutego 2020 r.

Cała zebrana karma zostanie dostarczona  jako prezent od V LO 23 lutego 2020 r. na 7. urodzinowy „Bieg na 6 łap”.

Bardzo zachęcam wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do czynnego uczestniczenia w urodzinowym „Biegu na 6 łap” – 23 lutego 2020 r. (niedziela) godz. 10:00 - Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie, ul. Turystyczna 2.

Byłoby bardzo miło gdybyśmy byli ubrani w szkolne bluzy!

Koordynator akcji – Danuta Wilczyńska