Koncert z okazji 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim zaangażowali się w to piękne wydarzenie. Stworzyli bardzo energetyczny i widowiskowy spektakl, oparty na znanych musicalach.

10 stycznia 2019 r. w przepięknie udekorowanej auli szkolnej mieliśmy okazję podziwiać takie przeboje jak Mamma Mia, Dirty Dancing, Grease czy High School Musical. Przygotowania szły pełną parą, ale efekt końcowy naprawdę przerósł nasze oczekiwania. Młodzi artyści emanowali tak wielką pasją i radością, że wręcz porwali widownię, zarażając wszystkich pozytywną energią i entuzjazmem, jak przystało na ekipę Jurka Owsiaka.

Każda przedstawicielka płci żeńskiej z pewnością poczuła się jak Dancing Queen, a każdy przedstawiciel płci męskiej - jak Daddy Cool! J

Zobaczyliśmy też pięknie wirujące w tańcu pary do utworu Celine Dion „My heart will go on”.

Priorytetem całej imprezy było oczywiście wsparcie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbiórka pieniędzy na ten cel, co oczywiście się udało i dzięki temu dołożyliśmy swoją cegiełkę przeznaczoną na zakup specjalistycznego sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Serdecznie dziękujemy opiekunom i wykonawcom, a są to:

Pani Agnieszka Kościjańczuk i Pan Massimiliano Buonagura

oraz:

Julia Godlewska, Jakub Godlewski, Gabriela Olewniczak, Przemysław Witek, Nina Burmistrzak, Mikołaj Matejko, Kamila Zyser, Tomasz Senetra, Laura Kadzewicz, Łukasz Drozdowski, Izabela Skała, Szymon Czaboryk, Anna Zdunek, Kamil Śledziewski, Kinga Łotysz, Dawid Rogaliński, Julia Gwozdowska, Miłosz Gembicki, Julia Cieśniewska, Aleksandra Kaczyńska, Maja Kucner, Weronika Polakowska, Aleksandra Bonus, Diana Szmigel i Paweł Horodyski.

PS. Występ spotkał się z tak szerokim odzewem, że uczniowie zostali zaproszeni do olsztyńskiego szpitala dziecięcego i w niedzielę dali pokaz jeszcze raz.

Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

Film z koncertu

Zdjęcia - pan Andrzej Kucner