Występy naszych uczniów z okazji WOŚP

Uczniowie VLO po raz drugi w tym tygodniu przyłączyli się do orkiestrowej gorączki.  13 stycznia 2019 grupa uczniów  V  LO w składzie :

Julia Godlewska, Jakub Godlewski, Maja Kucner, Gabriela Olewniczak, Kamila Zyser, Przemysław Witek, Kinga Łotysz, Laura Kadziewicz, Aleksandra Kaczyńska, Paweł Horodyski, Tomasz Senetra, Weronika Polakowska i Łukasz Drozdowski ,

pod opieką Pani Agnieszki Kościjańczuk, uczestniczyli w finale WOŚP w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie . Chociaż miejsca było mało, nasi artyści oczarowali zebraną publiczność.  Swoją energią i zaangażowaniem wywołali uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Mamy nadzieję, że mali pacjenci chociaż na chwilę zapomnieli o troskach. Ich taneczno-wokalny pokaz spotkał się z ogromnym uznaniem i zakończył owacją na stojąco oraz bezwzględnym żądaniem bisu.