Młodzież V LO w Olsztynie gra dla WOŚP 2020!

Już kolejny rok uczniowie naszej szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim zaangażowali się w pomoc podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta utalentowana młodzież złapała wiatr w żagle i stworzyła bardzo energetyczny i widowiskowy koncert musicalowy.
10 stycznia 2020 r., w przepięknie udekorowanej auli szkolnej, mieliśmy okazję podziwiać takie przeboje jak We Cant Back Down z filmu Camp Rock 2, pełen dynamiki utwór dobrze znanych The Blues Brothers, czy High School Musical. Przygotowania były burzliwe, ale efekt końcowy naprawdę zachwycił wszystkich widzów. Młodzi artyści emanowali tak wielką pasją i radością, że wręcz porwali widownię, zarażając wszystkich pozytywną energią i entuzjazmem, jak przystało zresztą na ekipę Jurka Owsiaka. Podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło także zabraknąć absolwentów V LO, którzy razem ze swoimi następcami idealnie pokazali jedność i współpracę w utworze Were all in this together.
Mieliśmy okazję zobaczyć również piękny występ taneczny do piosenki Eda Sheerana Dive oraz posłuchać oszałamiającego wykonania Hold back the river Jamesa Baya.

Priorytetem całej imprezy było oczywiście wsparcie Fundacji WOŚP i zbiórka funduszy na ten cel, co oczywiście okazało się skuteczne. Kolejny raz udało nam się wspomóc zbiórkę dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Serdecznie dziękujemy opiekunom i wykonawcom, a są to:
Pan Massimiliano Buonagura
oraz:
Łukasz Drozdowski, Julia Sydonowicz, Aleksandra Kaczyńska, Julia Gwozdowska, Tomasz Senetra, Nina Prządak, Weronika Kucner, Marlena Daniszewska, Szymon Suruda, Julia Cieśniewska, Maja Kucner, Kinga Łotysz, Wiktoria Kania, Julia Orzeł, Kamila Zyser, Kamil Tomczuk, Jakub Godlewski, Jakub Wagner, Dawid Domurad, Hubert Świder, Wojciech Zieliński, Agata Łokucjewska, Amadeusz Zyskowski, Miłosz Gembicki, Paulina Spętana, Oliwia Pliszka, Kasjan Nadolny, Agata Byra, Oskar Kołoszko, Michał Dubel, Maksymilian Merchel, Martyna Gilewska, Aleksandra Jóźwiak, Kacper Sydłowski, Karolina Dajnowska, Maciej Adamczyk, Grzegorz Rumiński, Krzysztof Adamczyk
wraz z asystą absolwentów:
Julia Godlewska, Przemysław Witek, Gabriela Olewniczak, Aleksandra Bonus

Gratulujemy, jesteśmy z Was dumni !

Zapraszamy do oglądania  Relacji z koncertu