Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum Nr 24

W piątek 23 czerwca uczniowie gimnazjum zakończyli rok szkolny 2016/2017. Uroczysty apel przygotowała klasa 2A. Podczas akademii Pani Dyrektor Anna Struk wraz z wychowawcami wyróżniła kolejno uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i świadectwo z czerwonym paskiem. Kolejka była długa - co cieszy nas niezmiernie :).  Wspaniałych osiągnięć pogratulował im też przewodniczący Rady Rodziców – pan Artur Kamiński, wyrażając zdumienie i uznanie jednocześnie dla tej ilości nagród przygotowanych dla naszych orłów. Uroczyście nagrodzeni zostali zwycięzcy licznych konkursów. Tego dnia pożegnaliśmy uczniów klas 3. Poza licznymi wyróżnieniami i nagrodami za wysokie średnie otrzymali oni pamiątki od młodszych kolegów. Po części oficjalnej inicjatywę przejęli nasi szkolni artyści. Na początku zatańczyły uczennice Aleksandra Tadaj oraz Weronika Kozik, potem nasz szkolny magik Bartłomiej Fedorczyk przedstawił kilka sztuczek – rodem z pokazów Davida Copperfielda. Na zakończenie uczennice Martyna Łukowiec i Aleksandra Tadaj wykonały  wraz z chórem dwa utwory. Było pięknie, artystycznie i podniośle...
W radosnym nastroju kończymy rok szkolny 2016/2017.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z uroczystości wręczania nagród i podziękowań  - kliknij tutaj.