Konkurs CODE WEEK W IT Szkole - Code Week Test

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie CodeWeek Test. To specjalna edycja konkursu Grand IT Test tym razem poświęcona tylko zagadnieniom związanym z programowaniem. Konkurs odbędzie się w drugim tygodniu CodeWeek’a i potrwa przez kolejne 5 dni, tj. od poniedziałku do piątku (16-20 października br.).
Zadaniem uczestników będzie rozwiązywanie testów wiedzy, które będą udostępniane na stronie IT Szkoła w okresie trwania konkursu. Pytania testowe w każdej serii będą losowane z testów przypisanych do kursów poświęconych algorytmice i programowaniu, dostępnych na platformie IT Szkoła. Warto rozpocząć przygotowania do konkursu przed jego rozpoczęciem, realizując dostępne na platformie kursy tak, aby móc przystąpić do rozwiązania każdego testu zaraz po tym, jak zostanie udostępniony. Moment zakończenia testu, przełoży się na punktację. Będzie ona uzależniona również od tego, ile osób już zaliczyło dany test, a każde wykonanie będzie odejmowało jeden punkt od możliwej do zdobycia puli. Każdy z zestawów pytań testowych będzie też dostępny tylko przez określony czas. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie programu IT Szkoła.
Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów ze szkół zarejestrowanych na platformie IT Szkoła, którzy są przypisani do grupy/nauczyciela. Dla zwycięzców konkursu oczywiście przewidzieliśmy nagrody.

Zapraszamy!

Zespół IT SzkołaGaleria