Wyniki konkursu na Plakat o Miastach Wielkiej Brytanii

Konkurs na Plakat o Miastach Wielkiej Brytanii rozstrzygnięty!!!
W środę, 25 marca, odbył się finał konkursu na Plakat o Miastach Wielkiej Brytanii, do którego zakwalifikowało się 8 grup z klas pierwszych i 7 grup z klas  drugich gimnazjum.  Uczniowie, których plakat został przez komisję zakwalifikowany, musieli dokonać  prezentacji danego miasta. Słuchając tej prezentacji komisja oceniała bogactwo zawartych w  niej informacji, poprawność gramatyczną i wymowę prezentujących oraz ogólne wrażenia artystyczne, gdzie kreatywność uczniów miała ogromne znaczenie. Prace były piękne, zaangażowanie przedstawiających ogromne, a atmosfera naprawdę gorąca. Niestety, tylko trzy prace mogły wygrać, więc po burzliwej dyskusji ogłaszamy, że:
Wśród uczniów klas pierwszych gimnazjum najlepsze okazały się
Magda Jóźwik i Julia Łaska z klasy IA prezentujące Birmingham
Alicja Kosińska i Laura Wyłupska z klasy IB, które zajęły II miejsce prezentując Oxford
Marta Konieczka i Martyna Zielińska z klasy IB, które zajęły III miejsce omawiając Leeds

Wśród uczniów klas drugich gimnazjum I miejsce zajęły
Marta Pikora i Małgorzata Ciszek z klasy IIA za prezentację o Sheffield
II miejsce - Berenika Śpiewakowska, Anna Dąbrowska i Ada Śliska z klasy IIA za prezentację o Nottingham
III miejsce - Marta Targońska i Alicja Frąckiewicz z klasy IIB za omówienie Glasgow.

Za pierwsze miejsce uczestnicy konkursu otrzymują dodatkowe nieprzygotowanie z języka angielskiego, ocenę celującą oraz niespodziankę. Drugie miejsce zapewnia ocenę celującą i niespodziankę, natomiast zdobywcy trzeciego miejsca otrzymują ocenę celującą.  Plakaty prezentujące wymienione miasta można obejrzeć na żywo w szkole przed klasą 105.
Dziękujemy za tak żywe zainteresowanie konkursem i zapraszamy za rok!