Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum nr 24

1 września 2016 w naszym gimnazjum odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017.
Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy IIb  pod kierunkiem Pani Joanny Niedzielskiej. W pierwszej części apelu  głos zabrała Pani Dyrektor - Anna Struk i Pani Wicedyrektor -Dorota Hołubowska, witając wszystkich uczniów i rodziców po przerwie wakacyjnej. W sposób szczególny powitano uczniów klas pierwszych, dla których rozpoczął się nowy etap edukacyjny. Następnie zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Paulina Rynkiewicz przekazała pozdrowienia i zyczenia dla wszystkich gimnazjalistów.
Po części oficjalnej uczniowie klasy drugiej przedstawili krótki filmik z dwiema scenkami z lekcji geografii i wf-u, który publikujemy poniżej. Następnie na scenie pojawiła się Marysia Krzętowska, która zaprezentowała spektakularny pokaz żonglerki poikami. Daria Oleszkiewicz, Aleksandra Gołębicka, Julia Pieślak oraz Justyna Karwacka przekazały garść sprawdzonych rad dla pierwszoklasistów.
Tym akcentem skończyła się część artystyczna. Rok szkolny 2016/2017 został uznany za rozpoczęty.
Wszystkim uczniom i uczennicom życzymy sukcesów w nauce, a nauczycielom wytrwałości i cierpliwości.
Uczniowie klasy IIb

Film "Scenki z lekcji geografii i w-f"