Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 w V Liceum Ogólnokształcącym im. Wspólnej Europy

1 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość prowadziła klasa II F pod opieką Pani Bożeny Lewandowskiej. W pierwszej, oficjalnej części apelu, Pani Dyrektor Anna Struk oraz Pani Wicedyrektor Dorota Hołubowska powitały zgromadzonych na auli uczniów oraz rodziców po dwumiesięcznej przerwie. Następnie głos zabrał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Mateusz Maślanka.
Po oficjalnej części klasom pierwszym zaprezentowany został filmik przygotowany przez Paulinę Rynkiewicz oraz Joannę Jóźwik. Następnie Paulina wykonała utwór z repertuaru Adele pt. "Someone Like You". Później nasze koleżanki, Joanna Jóźwik, Paulina Rynkiewicz, Kamila Fiedorowicz, Magdalena Gwarek oraz gościnnie Martyna Ruszczyńska z klasy II C zaśpiewały piosenkę zespołu Video z samodzielnie przygotowanym tekstem.

Tym akcentem zakończyliśmy część artystyczną oraz całą uroczystość i tym samym, rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017.

Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce.

Uczniowie klasy II F

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii autorstwa Sary Juchniewicz z klasy IIF.