Warmia Cup 2016 w naszej szkole

W weekend 23 - 25 września w naszej szkole odbył się

I Ogólnopolski Turniej Kadetów rocznika 2002 Warmia Cup 2016.

To pionierskie w naszym regionie przedsięwzięcie cieszyło się dużą popularnością – przyjechało ponad 100 zawodników z całej Polski, m.in., Pro Basket Mińsk Mazowiecki, MKS Novum Bydgoszcz, SMS nr 4 Stargard, La Basket Warszawa, UKS Trójka Żyrardów, Kadra Pomorza 2003. Olsztyn reprezentowali UKS Trójeczka i Akademia Koszykówki – na co dzień w większości uczniowie naszego gimnazjum, którzy uczą się i doskonalą swoje koszykarskie umiejętności w klasie sportowej.

W chwili obecnej system treningów stworzony w Gimnazjum Nr 24 jest zaliczany do jednego z najlepszych w kraju. Ogromne zaangażowanie trenerów Łukasza Muszyńskiego i Piotra Wirchanowicza oraz profesjonalizm kadry pedagogicznej  szkoły sprzyjają rozwojowi talentów i łączeniu pasji do sportu i nauki.

Zapraszamy do ogladania zdjęć z ceremonii rozpoczęcia turnieju w galerii poniżej

oraz z zakończenia turnieju pod linkiem :