Konkurs "WYPROMUJ JĘZYK" w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych"

26 września, jak co roku, nasza szkoła obchodziła Europejski Dzień Języków Obcych.
Z tej okazji zorganizowany został konkurs plakatów, które promowały naukę jednego z języków obcych nauczanych w naszym liceum - angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz włoskiego.

W ramach konkursu uczniowie mieli za zadanie przygotować 10 plakatów, które były oznaczone numerami od 1 do 10. Nauczyciele oraz Dyrekcja szkoły mogli zagłosować na jeden
z nich. Zasady konkursu nie pozwalały nauczycielom języków obcych głosować na plakat promujący język, którego nauczają .

W wyniku głosowania pierwsze miejsce zdobyła podopieczna Pana Massimiliano Buonagura uczennica kl. 2 f Joanna Jóźwik (plakat z numerem 1), który promował naukę języka włoskiego. Zwyciężczyni konkursu otrzymała dyplom oraz słodkie upominki.

Składamy wszystkim serdecznie podziękowania za zaangażowanie i głosy.
Zachęcamy do udziału w podobnych konkursach w przyszłości.
Organizatorem konkursu „Wypromuj język” był nauczyciel języka angielskiego Pan Sergiusz Zhvanko.