Konkurs kolęd

W dniu 22 grudnia o godz. 11.35 w auli szkolnej odbył się Konkurs Kolęd dla gimnazjum przygotowany przez klasę 2CG pod opieką pani Izabeli Falkowskiej. W konkursie uczestniczyły wszystkie klasy gimnazjum, które prezentowały na scenie przygotowaną przez siebie kolędę. Występy oceniało jury w składzie: pani dyrektor Anna Struk, pan Mirosław Piekut oraz pani Joanna Kacprzak. W przerwach między prezentacjami utworów świątecznych uczniowie klasy 2CG przypomnieli wszystkim najbardziej popularne tradycje bożonarodzeniowe. Po wysłuchaniu występów przewodniczący komisji konkursowej zaprezentował wyniki:

I miejsce zajęła klasa 3BG, która wykonała kolędę „Lulajże Jezuniu”,

II nagrodę przyznano klasie DG za utwór „Let it snow”,

III miejsce zdobyła klasa 1AG za wykonanie kolędy „Dzisiaj w Betlejem”.

Przy okazji zostały również wręczone nagrody w konkursie „Bombka atomowa”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim wykonawcom.
W drugiej części koncertu  na scenie pojawili się licealiści dowodzeni przez klasę G pod opieką pana Mariusza Sobczyka. Prowadzący losowali z mikołajowej czapki poszczególne klasy, które następnie prezentowały się na scenie wykonując kolędę. Najlepiej wypadła klasa 2F, którą dyrygowała wychowawczyni pani Bożena Lewandowska.

Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami.

Na koniec obu występów zabrała głos pani Dyrektor Anna Struk, która życzyła wszystkim uczniom bezpiecznego wypoczynku, spełnienia marzeń, zdrowia i radości w nadchodzącym świątecznym czasie.