Jadłospis planujesz -  zdrowie zyskujesz

21.02 miało miejsce uroczyste uhonorowanie zwycięzców konkursu prozdrowotnego „Jadłospis planujesz -  zdrowie zyskujesz!” Celem projektu było stworzenie najciekawszego menu dla chcącego dbać o swoją kondycję młodego człowieka. Jak podkreślają inicjatorki konkursu - pani Agnieszka Kościjańczuk (nauczycielka wychowania fizycznego) i Agnieszka Janik-Lasmanowicz (psycholog), chodziło o zainspirowanie młodzieży do samodzielnego planowania i przygotowywania zdrowych posiłków, nabycia  umiejętności odżywiania się, a nie tylko jedzenia. Pomysłodawczynie planują stworzenie „szkolnej książki kucharskiej” dostępnej na stronie internetowej, a inspirującej do samodzielnych eksperymentów w kuchni. Warto nadmienić, że konkurs cieszył się dużą popularnością i wzięło w nim udział 25 osób. Zwycięzców nagrodziła dyrektor szkoły Anna Struk.

Wyniki:

I miejsce                      ANIA BONUSIAK 1b gimnazjum
II miejsce ex aequo   EMILIA STEFANOWICZ 3a gimnazjum
                                     MAGDALENA RUTKOWSKA 3F liceum
                                     NINA KRÓL 2E liceum
III miejsce ex aequo MONIKA WITKOWSKA 3b gimnazjum
                                     ADA DOBKOWSKA 3b gimnazjum
Wyróżnienie:
ALEKSANDRA PRZYBYLAK 3a gimnazjum
MILENA JANUSZEWICZ 3a gimnazjum
MARTYNA ZIELIŃSKA 3b gimnazjum
MARTA KONIECZKA 3b gimnazjum

Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za udział!