KARNAWAŁOWY BAL MASKOWY

W piątek (24 lutego) szkolna aula na jeden wieczór zmieniła się w magiczną salę balową dla wszystkich, którzy lubią poszaleć „z przymrużeniem oka”. Maski, wyszukane makijaże, niecodzienne stroje, a nade wszystko dobre humory królowały na parkiecie. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był Samorząd Uczniowski, a za konsolą zasiadł nie kto inny jak Mateusz Maślanka vel DJ Maślana.Były kolorowe światła, lasery, świetna muzyka, Mannequin Challenge, pojawiły się też udane próby karaoke. Nad bezpieczeństwem imprezy dyskretnym okiem czuwała kadra pedagogiczna i nasza jak zawsze niezawodna ekipa PCK.

Choć frekwencja nie była imponująca („pierwsze koty za płoty” :)  to atmosfera momentami sięgała zenitu. W tym roku „przetarliśmy karnawałowy szlak”, na kolejny planujemy extra atrakcje dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.
Najważniejsza jest dobra zabawa!