Mistrzostwo  Olsztyna w piłce siatkowej chłopców – V LO na podium

8 marca zakończyły rozgrywki o Mistrzostwo  Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów. Grano systemem „każdy z każdym” bez rewanżów. Zespół, który zajął IV miejsce w grupie A spada do grupy niższej, zaś zwycięzca grupy B ma prawo wystartować w grupie wyższej w roku szkolnym 2017/2018. Rozegrano 16 meczów, w których uczestniczyło 95 uczniów. Nasza szkoła wywalczyła III miejsce.

Reprezentowali nas: Adrian Radzio, Filip Wodzyński, Michał Ostaszyk, Mateusz Jaczewski, Filip Czarnecki, Krzysztof Daszkiewicz, Adam Sternik, Daniel Prusiński, Damian Węgrzyn

Po zakończeniu turnieju odbyło się wręczenie medali, pucharów i dyplomów.

Dziękujemy trenerowi zespołu panu Leszkowi Konarzewskiemu za zaangażowanie, a zawodnikom  gratulujemy zaszczytnego miejsca na podium.

Klasyfikacja końcowa:

1. VII LO