Uczniowie Gimnazjum Nr 24 w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii w Olsztynie

6 kwietnia uczniowie klas 3A i 3B pod opieką wychowawczyń – Agnieszki Idziaszek i Beaty Kruszczyńskiej uczestniczyli w nietypowych zajęciach w WSIiE w Olsztynie. Dzięki zaproszeniu pana Rektora Dariusza Człapińskiego mogli na jeden dzień wcielić się w rolę studentów. Wzięli udział w warsztatach „Statystycznie mówiąc”, które poprowadziła pani Dziekan WNS dr Anna Michalczyk, następnie w szkoleniu bibliotecznym w zakresie wyszukiwania informacji w katalogu online. Na tym nie koniec niespodzianek przygotowanych przez pracowników WSIiE. Kolejną była gra, podczas której uczniowie realizowali z wielkim zaangażowaniem zadania -  krzyżówkę i wykonywali ćwiczenia w języku angielskim przygotowane przez Kierownika Studium Języków Obcych pana Gerharda Ristow. Dzięki pani Sylwii Jasiak wysłuchali informacji na temat programu Erasmus i krajów Unii Europejskiej. Na koniec, jak przystało na prawdziwych studentów, czekała ich wizyta w dziekanacie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom WSIiE za przygotowanie zajęć specjalnie dla naszych gimnazjalistów. Szczególne podziękowania kierujemy również do pana Rektora WSIiE, dr Dariusza Człapińskiego.