OPIEKUNOWIE SU Z MANDATEM ZAUFANIA PO RAZ DRUGI!

22 września 2017r. w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Uprawnionych do głosowania było 678 uczniów. W wyborach wzięły udział 453 osoby. Oddano 448 głosów ważnych i 5 nieważnych.

Rozkład wyników był następujący:

Buonagura Massimiliano - 83 głosy,

Cichocki Jarosław - 73 głosy,

Dudda Monika - 24 głosy,

Konarzewski Leszek - 51 głosów,

Kościjańczuk Agnieszka - 20 głosów,

Rafalski Eliasz - 38 głosów

Sobczyk Mariusz - 139 głosów,

Stefaniuk Zbigniew - 20 głosów.

W związku z niemożnością pełnienia funkcji opiekuna SU przez zwycięzcę wyborów - p.Mariusza Sobczyka, opiekunami SU zostali:

p.MASSIMILIANO BUONAGURA I JAROSŁAW CICHOCKI.

Opiekunom Samorządu Uczniowskiego szczerze gratulujemy ponownego wyboru!

To naprawdę wielki sukces nauczycieli, którym młodzież po raz drugi powierza opiekę nad swoją samorządnością, Dowód zaufania uczniów,potwierdzenie dobrych relacji, pomyślnej współpracy, sympatii i szacunku.

Obu Panom i całemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy ,niebanalnych pomysłów, fantastycznych przedsięwzięć, radości w działaniu i mnóstwa atomów dobrej energii, która posłuży nam wszystkim :)