WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY GRA DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ…

05.01.2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie odbył się coroczny Koncert Talentów WOŚP w ramach 26. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak co roku, Samorząd Uczniowski na czele z przewodniczącym Januszem Noskiem oraz opiekunem Panem Massimiliano Buonagurą, zaangażował w to wydarzenie uczniów naszej szkoły, tworząc niesamowity, obfitujący w atrakcje i bardzo energetyczny koncert, zarażając pozytywną energią Jurka Owsiaka każdego z uczestników.

Priorytetem całej imprezy było oczywiście wsparcie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co jak co roku udało się znakomicie i cała, zebrana w naszej szkole, kwota, została przekazana właśnie na ten cel. Mamy nadzieję, że tegoroczny koncert zapadnie w pamięć słuchaczy i widzów na długie miesiące!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tegorocznej imprezy, a w szczególności :

-organizatorom- p. Massimiliano Buonagurze, Samorządowi Uczniowskiemu na czele
z przewodniczącym Januszem Noskiem oraz Mateuszem Maślanką;

- artystom:  Kamili Rymkiewicz, Dianie Szmigel, Oli Bonus, zespółowi Matfizmetalpower w składzie: Emilia Czarnyszewicz (wokal), Krzysztof Hajdenrajch (gitara) oraz Patryk Włodkowski (perkusja); Juli  Kozłowskiej, Mai Kucner, Sylwi Konrad, Karolowi Korsheinrichowi, Pawłowi Horodyskiemu, Januszowi Noskowi, Mateuszowi Maślanka;
-prowadzącym- Weronice Polakowskiej oraz Przemysławowi Witek;

-obsłudze technicznej- Ninie Król i Natalii Dziewiur;

-dekoratorom- Samorządowi Uczniowskiemu;

-wolontariuszom- Joannie Jóźwik, Paulinie Rynkiewicz i Aleksandrze Kamińskiej, z pomocą Wiktorii Rynkiewicz, Adrianny Gutowskiej oraz Martyny Ruszczyńskiej;

-za relację wideo- dziękujemy Gabrieli Olewniczak (ralacja na żywo FB) i Bartoszowi Chróst

- za relację fotograficzną- Aleksandrowi Ropiakowi i panu  Piotrowi Targońskiemu.

Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę firmy Vinyl DJ Serwis, która zadbała o oświetlenie sceny oraz  naszego absolwenta- Mateusza Maślanki - za pomoc w organizacji koncertu i obsługę oraz montaż oświetlenia.

Do zobaczenia za rok!