INNOWACJA PEDAGOGICZNA - Nowe media - bezpieczny rozwój

Jesteś zainteresowany nowymi mediami? Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu mediów społecznościowych?  Marzysz o zawodzie dziennikarza i chcesz się w tym sprawdzić? Już teraz chcesz poczuć atmosferę pracy w profesjonalnym studio telewizyjnym?   Masz pomysły reżyserskie lub  scenograficzne? Masz talent aktorski? Chcesz się pobawić w tworzenie filmu – obojętnie z jakiej strony kamery? Chcesz zrobić coś ważnego w sposób interesujący?  Chcesz niebanalnie spędzić czas?

Jeśli tak, to:

W poniedziałek 23 października 2017r. o godz. 16.00 wszystkich chętnych uczniów zapraszam serdecznie do sali nr 16 na spotkanie organizacyjne -  inaugurujące cykl warsztatów zatytułowanych :

„NOWE MEDIA – BEZPIECZNY ROZWÓJ”  realizowanych w ramach innowacji pedagogicznej.

W trakcie spotkań organizowanych w naszej szkole, a także na Wydziale Dziennikarstwa UWM uczestnicy projektu:

- poznają teoretycznie i praktycznie zagadnienia związane z nowymi mediami;

- przygotują  i zrealizują w profesjonalnym studio na UWM film związany z bezpieczeństwem w korzystaniu z nowych technologii.

Organizator:  Małgorzata Banaś