Rada rodziców

3. Maciej Jamiołkowski - Sekretarz Rady Rodziców

4. BożenaWaszkiewicz – Skarbnik RadyRodziców

mail kontaktowy: rodzice.zso7.olsztyn@gmail.com

Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszelkich sprawach związanych ze szkołą i uczniami.

Zapraszamy do kontaktu!

Szkolne ubezpieczenie uczniów.

Informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 została zawarta dobrowolna polisa ubezpieczeniowa na rzecz uczniów do niej przystępujących z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Gothaer. Nr polisy: PWA-134053 Gothaer - więcej szczegółów odnośnie polisy, jej zakresu oraz sposobu likwidacji szkody znajdziecie Państwo klikając ten odnośnik

Wpłaty na ubezpieczenie szkolne są zbierane wyłącznie poprzez przelew na konto Rady Rodziców. Dokonując przelewu na ubezpieczenie oświadczacie Państwo, że znany jest Wam zakres polisy ubezpieczeniowej oraz znane są warunki ubezpieczenia.

Dokonując przelewu na na konto Rady Rodziców celem przystąpienia do ubezpieczenia w tytule przelewu należy wskazać: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz zaznaczyć literką czy jest to klasa gimnazjum (G) czy liceum (L) - na przykład: "Anna Kowalska, 2F, L

Wysokość składki ubezpieczeniowej: 35 zł

Numer konta Rady Rodziców do wpłaty składek:
Bank PKO BP  70 1020 3541 0000 5602 0011 0759

Na wpłaty czekamy do 10.10.2017 roku. Po tym terminie lista uczniów będzie zamknięta.

Składki na poczet Rady Rodziców

Rada Rodziców wspiera aktywności dzieci w kołach zainteresowań, podczas zabaw sportowych lub innych imprez organizowanych przez szkołę bądź jednostki współpracujące.
Zwracamy się do Was o wsparcie finansowe, abyśmy mogli lepiej działać na rzecz dzieci.
Pieniądze te i tak wracają do uczniów w postaci dofinansowania wyjazdów, nagród lub innych aktywności.

Aktualna składka roczna to:  50 zł za dziecko w szkole

Numer konta Rady Rodziców do wpłaty składek:

Bank PKO BP  70 1020 3541 0000 5602 0011 0759

W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz klasy z zaznaczeniem gimnazjum lub liceum.

Dziękujemy za wsparcie!