Rada pedagogiczna

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZANE PRZEDMIOTY

1

Achranowicz Agnieszka

Język angielski

2

Banaś Małgorzata

Język polski

3

Budrejko Bożena

Pedagog

4

Buonagura Massimiliano

Język włoski

5

Cichocka Ewa

Doradca zawodowy

6

Cichocka Julita

Fizyka, Podstawy przedsiębiorczości

7

Cichocki Jarosław

Fizyka, Fizyka i astronomia, Przyroda

8

Czerwińska-Dankowska Beata

Język polski

9

Drężek Joanna /urlop/

Język angielski

10

Drohomirecka Grażyna

Język hiszpański

11

Dronow Joanna

Język polski

12

Duchiewicz Bartłomiej

Język angielski

13

Dudda Monika

Chemia, Przyroda

14

Falkowska Izabela

Język polski

15

Gajdowski Janusz

Religia

16 Gamdzyk Jolanta

Język polski

17

Gębska Agnieszka

Język niemiecki

18 Gołaszewska Magdalena 

Chemia

19

Hołubowska Dorota

Wicedyrektor, Język polski

20

Hopfer Elżbieta

Biologia, Podstawy przedsiębiorczości

21

Idziaszek Agnieszka

Język niemiecki

22

Janik-Lasmanowicz Agnieszka

Psycholog

23

Kacprzak Joanna

Plastyka, Podstawy przedsiębiorczości,WOK

24

Konarzewski Leszek

Wychowanie fizyczne

25

Kościjańczuk Agnieszka

Wychowanie fizyczne

26

Kowalewska Agnieszka

Wicedyrektor, Biblioteka

27

Krzyworączka Mariola 

Język polski

28

Lewandowska Bożena

Biologia, Przyroda

29

Lik Marta

Religia, Wychowanie do życia w rodzinie

30

Lipska Wanda

Informatyka

31

Malizjusz Piotr

Matematyka

32

Marciniak Monika

Język angielski

33

Matejuk Anna

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

34

Michałowska-Reise Anna

Język francuski

35 Moszczyńska Jolanta

Język polski

36

Muszyńska Ewa /urlop/

Język angielski

37

Muszyński Łukasz

Wychowanie fizyczne

38

Niedzielska Joanna

Język angielski

39

Nowak Marek

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

40

Pawlak-Szewielińska Elżbieta

Matematyka

41

Piekut Mirosław

Zajęcia artystyczne

42

Pieńkosz Grzegorz

Religia

43 Pisarek Marta

Pedagog-terapeuta

44

Płotek Marzena

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

45

Poroszewski Marcin

Język angielski

46

Prus Ewa

Język angielski

47

Radziszewska Ewa

Wychowanie fizyczne

48

Rafalska Beata

Matematyka, Edukacja dla bezpieczeństwa

49

Rafalski Eliasz

Informatyka, Zajęcia techniczne

50

Ratuszna Katarzyna

Język angielski

51

Reszka Mariola

Matematyka

52

Rudź Jerzy

Język polski, Etyka

53

Rutkowski Krzysztof

Edukacja dla bezpieczeństwa

54

Rynkowski Tomasz

Matematyka

55

Rytelewska Izabela 

Język angielski

56

Sobczyk Mariusz

Geografia

57

Sobotka Sławomir

Geografia

58

Stasiewicz Piotr

Wychowanie fizyczne

59 Stefaniuk Zbigniew

Wychowanie fizyczne

60

Struk Anna

Dyrektor

61

Szabłowski Stanisław

Historia, Wiedza o społeczeństwie

62

Szczesiul Aleksandra

Rehabilitacja

63

Sztygiel Iwona

Język angielski

64 Szwajkowska Joanna

Biblioteka

65

Targoński Piotr

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wiedza o kulturze

66

Walczak Ewa

Wychowanie fizyczne

67 Wilga Jolanta

Język niemiecki

68 Wirchanowicz Piotr

Wychowanie fizyczne

69

Zawadzka Agnieszka

Matematyka

70

Zhvanko Serhiy /urlop/

Język angielski

71

Żebrowska Elżbieta

Biologia, Przyroda, Chemia