Rada pedagogiczna

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZANE PRZEDMIOTY

1

Achranowicz Agnieszka

Język angielski

2

Banaś Małgorzata

Język polski

3

Buonagura Massimiliano

Język włoski

4

Cichocka Ewa

Doradca zawodowy

5

Cichocka Julita

Fizyka, Podstawy przedsiębiorczości

6

Cichocki Jarosław

Fizyka, Fizyka i astronomia, Przyroda

7

Czerwińska-Dankowska Beata

Język polski

8

Drężek Joanna

Język angielski

9

Drohomirecka Grażyna

Język hiszpański

10

Dronow Joanna

Język polski

11

Duchiewicz Bartłomiej

Język angielski

12

Dudda Monika

Chemia, Przyroda

13

Falkowska Izabela

Język polski

14

Gajdowski Janusz

Religia

15

Gębska Agnieszka/urlop/

Język niemiecki

16 Gołaszewska Magdalena 

Chemia

17

Gut Szymon

Religia

18

Hołubowska Dorota

Wicedyrektor, Język polski

19

Hopfer Elżbieta

Biologia, Podstawy przedsiębiorczości

20

Idziaszek Agnieszka

Język niemiecki

21

Janik-Lasmanowicz Agnieszka

Psycholog

22

Kacprzak Joanna

Plastyka, Podstawy przedsiębiorczości,WOK

23

Klepacka Anna

Pedagog

24

Konarzewski Leszek

Wychowanie fizyczne

25

Kościjańczuk Agnieszka

Wychowanie fizyczne

26

Kowalewska Agnieszka

Wicedyrektor, Biblioteka

27

Krzyworączka Mariola 

Język polski

28

Lewandowska Bożena

Biologia, Przyroda

29

Lipska Wanda

Informatyka

30

Malizjusz Piotr

Matematyka

31

Matejuk Anna

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

32

Michałowska-Reise Anna

Język francuski

33 Moszczyńska Jolanta

Język polski

34

Muszyńska Ewa

Język angielski

35

Muszyński Łukasz

Wychowanie fizyczne

36

Niedzielska Joanna

Język angielski

37

Nowak Marek

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

38

Pająk-Pogocka Magdalena

Język niemiecki

39

Pawlak-Szewielińska Elżbieta

Matematyka

40

Pieńkosz Grzegorz

Religia

41 Pisarek Marta

Pedagog-terapeuta

42

Płotek Marzena

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

43

Poroszewski Marcin

Język angielski

44

Prus Ewa

Język angielski

45

Radziszewska Ewa

Wychowanie fizyczne

46

Rafalska Beata /urlop/

Matematyka, Edukacja dla bezpieczeństwa

47

Rafalski Eliasz

Informatyka, Zajęcia techniczne, Biblioteka

48

Reszka Mariola

Matematyka

49

Rudź Jerzy

Język polski, Etyka

50

Rutkowski Krzysztof

Edukacja dla bezpieczeństwa

51

Rynkowski Tomasz

Matematyka

52

Rytelewska Izabela 

Język angielski

53

Sobczyk Mariusz

Geografia

54

Stasiewicz Piotr

Wychowanie fizyczne

55 Stefaniuk Zbigniew

Wychowanie fizyczne

56

Struk Anna

Dyrektor

57

Szabłowski Stanisław

Historia, Wiedza o społeczeństwie

58

Szczesiul Aleksandra

Rehabilitacja

59

Sztygiel Iwona

Język angielski

60 Szwajkowska Joanna

Biblioteka

61

Targoński Piotr

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wiedza o kulturze

62

Walczak Ewa

Wychowanie fizyczne

63

Wilczyńska Danuta

Matematyka

64 Wilga Jolanta

Język niemiecki

65 Wirchanowicz Piotr

Wychowanie fizyczne

66

Zawadzka Agnieszka

Matematyka

67

Zhvanko Serhiy /urlop/

Język angielski

68

Żebrowska Elżbieta

Biologia, Przyroda, Chemia