Rada pedagogiczna

LP

NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZANE PRZEDMIOTY

1

Achranowicz Agnieszka

Język angielski, Wychowanie do życia w rodzinie

2

Banaś Małgorzata

Język polski

3

Budrejko Bożena

Pedagog

4

Buonagura Massimiliano

Język włoski

5

Cichocka Ewa

Doradca zawodowy

6

Cichocka Julita

Fizyka,

7

Cichocki Jarosław

Fizyka, Fizyka i astronomia, Przyroda

8

Czerwińska-Dankowska Beata

Język polski

9

Drężek Joanna /urlop/

Język angielski

10

Drohomirecka Grażyna

Język hiszpański

11

Dronow Joanna

Język polski

12

Duchiewicz Bartłomiej

Język angielski

13

Dudda Monika

Chemia, Przyroda

14

Falkowska Izabela

Język polski

15

Fesnak Alicja

Język francuski

16 Gajdowski Janusz

Religia

17

Gębska Agnieszka

Język niemiecki

18 Gołaszewska Magdalena /urlop/

Chemia

19

Gołdyn Ryszard

Wychowanie fizyczne

20

Hołubowska Dorota

Język polski

21

Hopfer Elżbieta

Biologia, Podstawy przedsiębiorczości

22

Idziaszek Agnieszka

Język niemiecki

23

Janik-Lasmanowicz Agnieszka

Psycholog

24

Kacprzak Joanna

Plastyka, Muzyka, Zaj. artystyczne, Podstawy przedsiębiorczości,

25

Kisielew Iwona

Język angielski

26

Konarzewski Leszek

Wychowanie fizyczne

27

Kościjańczuk Agnieszka

Wychowanie fizyczne

28

Kotulska Ewa

Wychowanie fizyczne

29

Kowalewska Agnieszka

Biblioteka

30

Krecik Krystyna

Matematyka

31

Kruszczyńska Beata

Język polski

32

Krzyworączka Mariola

Język polski

33

Kuklińska Bernadeta

Język niemiecki

34

Lewandowska Bożena

Biologia

35 Lik Marta

Religia

36

Lipska Wanda

Informatyka

37

Łoś Elżbieta

Chemia

38

Łuka Piotr

Religia

39

Malizjusz Piotr

Matematyka

40

Matejuk Anna

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

41

Moszczyńska Jolanta

Język polski

42

Muszyńska Ewa

Język angielski

43 Muszyński Łukasz

Wychowanie fizyczne

44

Niedzielska Joanna

Język angielski

45

Nowak Marek

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

46

Pawlak-Szewielińska Elżbieta

Matematyka

47

Piekut Mirosław

Zajęcia artystyczne

48

Pieńkosz Grzegorz

Religia

49

Pisarek Marta

Pedagog-terapeuta

50

Płotek Marzena

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

51

Poroszewski Marcin

Język angielski

52

Prus Ewa

Język angielski

53

Radziszewska Ewa

Wychowanie fizyczne

54

Rafalska Beata

Matematyka, Edukacja dla bezpieczeństwa

55

Rafalski Eliasz

Informatyka, Zajęcia techniczne

56

Reszka Mariola

Matematyka

57

Rudź Jerzy

Język polski, Etyka

58

Rutkowski Krzysztof

Edukacja dla bezpieczeństwa

59 Rytelewska Izabela /urlop/

Język angielski

60

Sobczyk Maria

Geografia

61

Sobczyk Mariusz

Geografia

62

Stefaniuk Zbigniew

Wychowanie fizyczne

63

Szabłowski Stanisław

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

64 Szczesiul Aleksandra

Rehabilitacja

65

Szwajkowska Joanna

Biblioteka

66

Targoński Piotr

Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie,

Wiedza o kulturze

67 Truchan Barbara

Język angielski

68 Wirchanowicz Piotr

Wychowanie fizyczne

69

Zawadzka Agnieszka

Matematyka

70

Zhvanko Serhiy

Język angielski

71

Żebrowska Elżbieta

Biologia, Przyroda, Chemia,