Spotkania/Wystawy

Nasi licealiści konsultantami nowych wzorów kart do głosowania

W poniedziałek 19 czerwca grupa licealistów z klas 1A, IF i 2E wzięła udział w konsultacjach dotyczących nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych.

Współpraca z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Olsztynie

7 czerwca odbyło się spotkanie inaugurujące współpracę naszej szkoły z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Olsztynie.

CITES - spotkanie ze specjalistą służby celnej

7 czerwca odbyły się w naszej szkole zajęcia poświęcone problematyce CITES (Konwencja o międzynarodowym handlu dzikimi zwierzętami i roślinami gatunków zagrożonych wyginięciem)

Świadek historii – spotkanie z panią Mirosławą Aleksandrowicz

17 maja 2017 roku w czytelni szkoły odbyło się spotkanie z panią Aleksandrowicz- Prezesem Stowarzyszenia Rodzina Katyńska.

„Wierni polskiej historii i dziedzictwu narodowemu” – spotkanie z Heleną Piotrowską

W piątek 31.03.2017 w bibliotece Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr7 w Olsztynie odbyło się spotkanie z pisarką Heleną Piotrowską.

Lekcja historii z pracownikiem Instytutu Pamięci Narodowej - „Żołnierze Wyklęci” -

W czwartek (2 marca) gościł w naszej szkole pan Dawid Zagził, pracownik olsztyńskiej Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej

Żywa lekcja historii

19 grudnia 2016r. klasy Ia i IIa liceum wzięły udział w spotkaniu z panem Romualdem Drohomireckim - autorem książki pt. „Losy”.

Dlaczego warto przekraczać granice, czyli jak dostać stypendium zagraniczne

Spotkanie z Panią Zuzanną Lewandowską, stypendystką programu Wolontariat Europejski.

Debata kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta

24 listopada 2016 r. o godz. 12.40  rozpoczęła się debata przedwyborcza na Przedstawiciela Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie do Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna

Mongolia jakiej nie znacie

W poniedziałek 21 listopada w czytelni odbyło się spotkanie z pisarzem, podróżnikiem i fotografikiem panem Bolesławem Urynem

Wystawa malarstwa Edwarda Ratuszyńskiego

Dlaczego lubimy horrory i powieści grozy?

Wystawa malarstwa Krystyny Chromy